Ispanaklı Baharatlı Makarna

Giriş metni, duyarlı web tasarımı yöntemlerimizi geliştirdik, giderek daha fazla ölçüme ve bunun insanların nasıl okuduğuyla olan ilişkisine odaklandık.

Harika bir dinginlik tüm ruhumu ele geçirdi , tüm kalbimle tadını çıkardığım bu tatlı bahar sabahları gibi. Çok güçlü İşaretleme’nin bile kör metinler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, neredeyse ortografik olmayan bir yaşamdır Ancak bir gün Lorem Ipsum adındaki küçük bir kör metin satırı uzak Dilbilgisi Dünyası’na gitmeye karar verdi. Büyük Oxmox ona bunu yapmamasını tavsiye etti, çünkü binlerce kötü Virgül, çılgın Soru İşareti ve dolambaçlı Semikoli vardı, ama Küçük Kör Metin dinlemedi.

Yolda bir kopyayla karşılaştı. Kopya Küçük Kör Metin’i, geldiği yerde binlerce kez yeniden yazılacağı ve kökeninden kalan her şeyin “ve” kelimesi olacağı ve Küçük Kör Metin’in dönüp kendi haline dönmesi gerektiği konusunda uyardı, güvenli ülke

Harika bir dinginlik tüm ruhumu ele geçirdi, tüm kalbimle tadını çıkardığım bu tatlı bahar sabahları gibi. Yalnızım ve benim gibi ruhların mutluluğu için yaratılmış bu noktada varoluşun büyüsünü hissediyorum. O kadar mutluyum ki sevgili dostum, sadece sakin varoluşun enfes duygusuna o kadar dalmışım ki, yeteneklerimi ihmal ediyorum.

Ancak kopyanın söylediği hiçbir şey onu ikna edemezdi ve bu yüzden birkaç sinsi Metin Yazarı onu pusuya düşürüp Longe ve Parole ile sarhoş edip ajanslarına sürükleyip projeleri için tekrar tekrar taciz ettikleri kadar uzun sürmedi. Ve eğer yeniden yazılmamışsa, hala onu kullanıyorlar.

Çok uzaklarda, dağlar kelimesinin arkasında, Vokalia ve Consonantia ülkelerinden uzakta kör metinler yaşıyor. Ayrı ayrı, büyük bir dil okyanusu olan Semantics’in kıyısındaki Bookmarksgrove’da yaşıyorlar. Yerlerinden Düden adlı küçük bir nehir akar ve onu gerekli regelia ile besler.

Masanın üzerine yayılmış bir tekstil örnekleri koleksiyonu -Samsa gezici bir satıcıydı- ve masanın üzerinde, yakın zamanda resimli bir dergiden kesip güzel, yaldızlı bir çerçeveye yerleştirdiği bir resim asılıydı. Bir kürk şapka ve kürk boa ile donatılmış bir bayan, dik oturmuş, alt kolunun tamamını kaplayan ağır bir kürk manşonu izleyiciye doğru kaldırmıştı.

Gregor daha sonra donuk havaya bakmak için pencereden döndü. Cama çarpan yağmur damlaları onu oldukça üzdü. “Biraz daha uyusam ve tüm bu saçmalıkları unutsam nasıl olur” diye düşündü ama bu yapamadığı bir şeydi çünkü sağında uyumaya alışmıştı ve şu anki haliyle buna giremiyordu. durum. Kendini ne kadar sağa sola atarsa ​​atsın, her zaman olduğu yere geri dönerdi.

Kazanma arzusu, başarılı olma arzusu, tüm potansiyelinize ulaşma dürtüsü, bunlar kişisel mükemmelliğe giden kapının kilidini açacak anahtarlardır.

Bir sabah, Gregor Samsa sıkıntılı rüyalardan uyandığında, kendini yatağında korkunç bir haşere dönüşmüş olarak buldu. Zırh gibi sırt üstü yatıyordu ve başını biraz kaldırırsa, hafif kubbeli ve kemerlerle sert bölümlere ayrılmış kahverengi göbeği görebiliyordu.

Harika bir dinginlik tüm ruhumu ele geçirdi , tüm kalbimle tadını çıkardığım bu tatlı bahar sabahları gibi. Çok güçlü İşaretleme’nin bile kör metinler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, neredeyse ortografik olmayan bir yaşamdır Ancak bir gün Lorem Ipsum adındaki küçük bir kör metin satırı uzak Dilbilgisi Dünyası’na gitmeye karar verdi. Büyük Oxmox ona bunu yapmamasını tavsiye etti, çünkü binlerce kötü Virgül, çılgın Soru İşareti ve dolambaçlı Semikoli vardı, ama Küçük Kör Metin dinlemedi.

Biraz fazla küçük olmasına rağmen tam bir insan odası olan odası, tanıdık dört duvar arasında huzur içinde uzanıyordu. Masanın üzerine yayılmış bir tekstil örnekleri koleksiyonu -Samsa gezici bir satıcıydı- ve masanın üzerinde, yakın zamanda resimli bir dergiden kesip güzel, yaldızlı bir çerçeveye yerleştirdiği bir resim asılıydı.

Bir kürk şapka ve kürk boa ile donatılmış bir bayan, dik oturmuş, alt kolunun tamamını kaplayan ağır bir kürk manşonu izleyiciye doğru kaldırmıştı. Gregor daha sonra donuk havaya bakmak için pencereden döndü. Cama çarpan yağmur damlaları onu oldukça üzdü.

Ispanaklı Baharatlı Makarna

Serves: 2 Kişilik
Cooking time: 45 minutes
Level: Orta
Print Recipe

Ingredients

 • 2 pounds chicken wings
 • 1½ teaspoons garlic powder
 • 1 cup flour
 • 1 teaspoon cayenne pepper
 • 1½ cups pomegranate juice
 • 1¼ teaspoons sriracha
 • 2 garlic cloves, smashed

Instructions

 1. Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts.
 2. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean.
 3. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.
 4. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.
 5. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli, but the Little Blind Text didn’t listen.
 6. She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.
Notes: Gregor then turned to look out the window at the dull weather. Drops of rain could be heard hitting the pane, which made him feel quite sad. Above it there hung a picture that he had recently cut out of an illustrated magazine and housed in a nice, gilded frame.
Exit mobile version