Kremalı Kale Soslu Makarna Tarifi

Dropcap “ideal önlemin” popülerleşmesi, “Büyük ekranlar için yazı tipi boyutunu artırın ve küçük ekranlar için yazı tipi boyutunu azaltın” gibi tavsiyelere yol açtı. İyi bir önlem okuma deneyimini iyileştirse de, iyi bir tipografi için tek bir kuraldır . Başka bir kural, rahat bir yazı tipi boyutunu korumaktır.

Diz üstü streç astarlı etek boyu bordo parlak ipek komple gizli fermuarlı küçük suni ipek yakalar. Tunik dokuma streç dana derisi spagetti kayışlar üçgen en iyi tasarlanmış çerçeveli mor allık. Belirli bir birey için plan yaptığımı hissetme şansını asla elde edemem.

Ayrı ayrı , büyük bir dil okyanusu olan Semantics’in kıyısındaki Bookmarksgrove’da yaşıyorlar . Yerlerinden Düden adlı küçük bir nehir akar ve onu gerekli regelia ile besler. Cümlelerin kavrulmuş kısımlarının ağzınızda uçuştuğu cennet gibi bir ülke.

Harika bir dinginlik tüm ruhumu ele geçirdi , tüm kalbimle tadını çıkardığım bu tatlı bahar sabahları gibi. Çok güçlü İşaretleme’nin bile kör metinler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, neredeyse ortografik olmayan bir yaşamdır Ancak bir gün Lorem Ipsum adındaki küçük bir kör metin satırı uzak Dilbilgisi Dünyası’na gitmeye karar verdi. Büyük Oxmox ona bunu yapmamasını tavsiye etti, çünkü binlerce kötü Virgül, çılgın Soru İşareti ve dolambaçlı Semikoli vardı, ama Küçük Kör Metin dinlemedi.

Yolda bir kopyayla karşılaştı. Kopya Küçük Kör Metin’i, geldiği yerde binlerce kez yeniden yazılacağı ve kökeninden kalan her şeyin “ve” kelimesi olacağı ve Küçük Kör Metin’in dönüp kendi haline dönmesi gerektiği konusunda uyardı, güvenli ülke

Harika bir dinginlik tüm ruhumu ele geçirdi, tüm kalbimle tadını çıkardığım bu tatlı bahar sabahları gibi. Yalnızım ve benim gibi ruhların mutluluğu için yaratılmış bu noktada varoluşun büyüsünü hissediyorum. O kadar mutluyum ki sevgili dostum, sadece sakin varoluşun enfes duygusuna o kadar dalmışım ki, yeteneklerimi ihmal ediyorum.

Ancak kopyanın söylediği hiçbir şey onu ikna edemezdi ve bu yüzden birkaç sinsi Metin Yazarı onu pusuya düşürüp Longe ve Parole ile sarhoş edip ajanslarına sürükleyip projeleri için tekrar tekrar taciz ettikleri kadar uzun sürmedi. Ve eğer yeniden yazılmamışsa, hala onu kullanıyorlar.

Çok uzaklarda, dağlar kelimesinin arkasında, Vokalia ve Consonantia ülkelerinden uzakta kör metinler yaşıyor. Ayrı ayrı, büyük bir dil okyanusu olan Semantics’in kıyısındaki Bookmarksgrove’da yaşıyorlar. Yerlerinden Düden adlı küçük bir nehir akar ve onu gerekli regelia ile besler.

Masanın üzerine yayılmış bir tekstil örnekleri koleksiyonu -Samsa gezici bir satıcıydı- ve masanın üzerinde, yakın zamanda resimli bir dergiden kesip güzel, yaldızlı bir çerçeveye yerleştirdiği bir resim asılıydı. Bir kürk şapka ve kürk boa ile donatılmış bir bayan, dik oturmuş, alt kolunun tamamını kaplayan ağır bir kürk manşonu izleyiciye doğru kaldırmıştı.

Gregor daha sonra donuk havaya bakmak için pencereden döndü. Cama çarpan yağmur damlaları onu oldukça üzdü. “Biraz daha uyusam ve tüm bu saçmalıkları unutsam nasıl olur” diye düşündü ama bu yapamadığı bir şeydi çünkü sağında uyumaya alışmıştı ve şu anki haliyle buna giremiyordu. durum. Kendini ne kadar sağa sola atarsa ​​atsın, her zaman olduğu yere geri dönerdi.

Kazanma arzusu, başarılı olma arzusu, tüm potansiyelinize ulaşma dürtüsü, bunlar kişisel mükemmelliğe giden kapının kilidini açacak anahtarlardır.

Bir sabah, Gregor Samsa sıkıntılı rüyalardan uyandığında, kendini yatağında korkunç bir haşere dönüşmüş olarak buldu. Zırh gibi sırt üstü yatıyordu ve başını biraz kaldırırsa, hafif kubbeli ve kemerlerle sert bölümlere ayrılmış kahverengi göbeği görebiliyordu.

Harika bir dinginlik tüm ruhumu ele geçirdi , tüm kalbimle tadını çıkardığım bu tatlı bahar sabahları gibi. Çok güçlü İşaretleme’nin bile kör metinler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, neredeyse ortografik olmayan bir yaşamdır Ancak bir gün Lorem Ipsum adındaki küçük bir kör metin satırı uzak Dilbilgisi Dünyası’na gitmeye karar verdi. Büyük Oxmox ona bunu yapmamasını tavsiye etti, çünkü binlerce kötü Virgül, çılgın Soru İşareti ve dolambaçlı Semikoli vardı, ama Küçük Kör Metin dinlemedi.

Biraz fazla küçük olmasına rağmen tam bir insan odası olan odası, tanıdık dört duvar arasında huzur içinde uzanıyordu. Masanın üzerine yayılmış bir tekstil örnekleri koleksiyonu -Samsa gezici bir satıcıydı- ve masanın üzerinde, yakın zamanda resimli bir dergiden kesip güzel, yaldızlı bir çerçeveye yerleştirdiği bir resim asılıydı.

Bir kürk şapka ve kürk boa ile donatılmış bir bayan, dik oturmuş, alt kolunun tamamını kaplayan ağır bir kürk manşonu izleyiciye doğru kaldırmıştı. Gregor daha sonra donuk havaya bakmak için pencereden döndü. Cama çarpan yağmur damlaları onu oldukça üzdü.

Kremalı Kale Soslu Makarna Tarifi

Serves: 4 kişilik
Cooking time: 30 minutes
Level: Kolay
Print Recipe

Ingredients

 • 12 ons ne tür makarna seversen!
 • 3-4 su bardağı kıyılmış lahana
 • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 diş sarımsak, kıyılmış
 • tatmak için tuz
 • Squeeze of lemon juice if you have it

Instructions

 1. Çok uzaklarda, dağ kelimesinin arkasında, Vokalia ve Consonantia ülkelerinden uzakta, kör metinler yaşıyor.
 2. Ayrı bir şekilde Semantics’in kıyısında, Bookmarksgrove’da yaşıyorlar. büyük dil okyanusu.
 3. Düden adlı küçük bir nehir, bulundukları yerin yanından akar ve ona gerekli düzenlemeleri sağlar. Cümlelerin kavrulmuş kısımlarının ağzınıza uçuştuğu cennet gibi bir ülkedir.
 4. Her şeye gücü yeten İşaretleme’nin bile kör metinler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, neredeyse ortografik olmayan bir yaşamdır. Lorem Ipsum adlı kör metin, uzak Dilbilgisi Dünyası’na gitmeye karar verdi.
 5. Büyük Oxmox ona bunu yapmamasını tavsiye etti, çünkü binlerce kötü Virgül, çılgın Soru İşareti ve dolambaçlı Semikoli vardı. ama Little Blind Text dinlemedi.
 6. Yedi versalia’sını paketledi, adının baş harfini koydu ve yola çıktı.
Notlar: Gregor sonra pencereden dışarı bakıp donuk havaya baktı. Cama çarpan yağmur damlaları onu oldukça üzdü. Üstünde, yakın zamanda resimli bir dergiden kesip güzel, yaldızlı bir çerçeveye yerleştirdiği bir resim asılıydı.
Exit mobile version